Bahçeli’den Önemli Açıklamalar!

Bahçeli'den Önemli Açıklamalar!

18 Ocak 2020 - 14:07

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Ankara'da MHP Siyaset ve Liderlik Okulu sertifika töreninde konuştu."Bir karıncanın hakkını bile koruyan bir dini karalamak"diyen Bahçeli, "Türklüğe saldırmak nasıl bir gözü dönmüşlüktür?" dedi.

Bahçeli’nin konuşmasından satır başları:

*Bilginler muazzam araştırmalar yapıyordu. Işık Doğu'dan yükseliyordu. Nereden nereye geldiğimizi sorgulamak zorundayız.

*Türk milleti zafer sancağının her dönem taşıyıcısı olmuştur. Türk İslam kudreti yanlış kılıç, gaza ve cihatla başarıya ulaşmamış kalemle kitapla gücüne güç katmıştı.

“TÜRKLÜĞE SALDIRMAK NASIL BİR GÖZÜ DÖNMÜŞLÜKTÜR?”

*Türk İslam kültürü gelişme rotasını koruyamamıştır. Geçmişi geleceğe ekleyecek yeni bir kulvar açılamamıştır. Bugün Orta Doğu’da herkes birbirine hasımdır.

*Bir karıncanın hakkını bile koruyan bir dini karalamak, Türklüğe saldırmak nasıl bir gözü dönmüşlüktür?

*Dışarıdan gelip yenemeyenler içeriden deniyorlar. PKK, DEAŞ, FETÖ kiralık tetikçiler, zillete düşmüş bazı siyasi partiler bunlardandır.

*CHP, bunların kontorolündedir, İP bunların kolcusudur, HDP bunları aparatıdır. Türk İslam alemi direnmelidir. Huzur herkesin hakkıdır.

*İnsanca yaşam herkesin ortak kaderi olmalıdır. Türk milliyetçiliği mazlum milletlere umut olabilecek seviyededir.


*Bunlar gitsin terörist Demirtaş'ın kanlı tiyatrosunu izlesinler, gitsinler Esad ile yanak yanağa versinler, gitsinler CHP ile birlikte kendilerini Kanal İstanbul'a atsınlar ve gitsinler bir daha da gelmesinler.

*Cumhur ittifakına sahip çıkacağız. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini yaşatacağız. Söz verdik kesinlikle yapacağız. Duruş gösterdik mutlaka riayet edeceğiz.

*Her soruna şifresi çözüm yolu bulmaya çalışıyoruz. CHP sapıtsa da Türkiye'nin kuyusunu kazmak için çabalasa da buna MHP olarak, Cumhur İttifakı olarak buna müsaade etmeyeceğiz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İşte İlk Transferi!
İşte İlk Transferi!
Emekli İkramiyeleriyle İlgili Önemli Açıklama!
Emekli İkramiyeleriyle İlgili Önemli Açıklama!