Çiğli Belediyesi Harekete Geçti!

Çiğli Belediyesi Harekete Geçti!

20 Nisan 2020 - 19:00

Çiğli Belediyesi temizlik işleri ekipleri, ilçe genelindeki yeşil alanlarda ot biçme ve kosa temizliği çalışmalarını ara vermeden sürdürerek ilçede bahar temizliği başlattı

Bahar aylarının gelmesiyle birlikte Çiğli Belediyesi tarafından yürütülen çevre temizliği çalışmaları hız kazandı. Temizlik işleri ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında Cumhuriyet, Uğur Mumcu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve İnönü Mahallelerinde ot biçme ve kosa temizliği yapıldı. İlçe sakinleri bahar aylarında böyle detaylı bir temizlik çalışması yapılmasından dolayı duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Başkan Gümrükçü: “Çevreye duyarlıyız”

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, çevre temizliğinin de en az virüs ile mücadele kadar önemli olduğunu vurguladı. Mahallelerde gönüllülerle başlatılan temizlik çalışmalarının da aralıksız devam ettiğini hatırlatan Başkan Gümrükçü sözlerini şöyle sürdürdü: Ülkemiz ve dünya sıkıntılı günlerden geçiyor. Çiğli Belediyesi olarak biz, halkımızın bu süreci en sağlıklı şekilde geçirmesi adına tedbirler almaya devam ediyoruz. Tüm bunları yaparken çevremizi korumak için de çalışıyoruz. İlçemiz genelinde ot biçme ve kosa temizliği çalışmaları başlattık. İlk etapta Cumhuriyet, Uğur Mumcu, İnönü ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk Mahallelerinde yeşil alanları temizledik. Çalışmalarımız, önümüzdeki günlerde diğer mahallelerimizde de devam edecek. Halkımıza sağlıklı bir gelecek sağlamak için çevremizi kararlılıkla koruyacağız.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ünlü Oyuncu İntihar Etti'
Ünlü Oyuncu İntihar Etti'
Corona Virüste Son Durum!
Corona Virüste Son Durum!