"Gerginliği Volkan Başlattı"

"Gerginliği Volkan Başlattı"

19 Nisan 2019 - 14:25

Galatasaray Yardımcı Antrenörü Hasan Şaş, Fenerbahçe derbisinde Volkan Demirel'le arasında yaşanan gerginliği anlattı. Volkan'ın kendisine küfürlü konuştuğunu söyleyen Şaş, "Ben Volkan’ın büyüğüyüm. Yanıma gelerek küfürlü olarak 'Git lan buradan' dedi. Bunun üzerine tartışmaya başladık" açıklamasında bulundu

Kadıköy'de oynanan ve 1-1 berabere sona eren derbi öncesinde güne damga vuran olaylardan biri Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel ile Galatasaray Yardımcı Antrenörü Hasan Şaş’ın şiddetli şekilde tartışması olmuştu.

Habere göre Hasan Şaş bu durumun tamamen farklı şekilde geliştiğini, hiçbir eylemde bulunmadığı halde tribünlerin yanı sıra sahaya çıkar çıkmaz Ersun Yanal’ın yardımcısı tarafından kendisine küfredildiğini iddia etti.

"Gerginliği Volkan başlattı"

Ortamı germemek adına Yanal’ın yardımcısıyla muhatap olmadığını ifade eden Şaş, sonrasında Volkan Demirel ile olan gerginliği de Fenerbahçe kaptanının başlattığını belirtti. Şaş, Galatasaray taraftarlarının her maç öncesinde kendisini tribünlere çağırdığının altını çizerken “Hem kendi stadımızda hem de deplasmanlarda taraftar beni çağırır. Bütün teknik ekibi, tercümanımızı dahil olmak üzere... Bu durum Kadıköy’e özel bir şey değil. Ben de taraftarımızı selamlamaya gittim. Sonrasında Volkan yanıma gelerek küfürlü olarak ‘... git lan buradan’ dedi. Biz de tartışmaya başladık. Elli bin kişi durmadan şahsıma küfretti. İnsanlar bilmeden yorum yapıyor. Ben Volkan’ın büyüğüyüm. Kimin yakışıksız harekette bulunduğuna şimdi tekrar karar versinler” ifadelerini kullandı.

"Skrtel de tahrik etti"

Galatasaray yardımcı antrenörü Hasan Şaş, maç öncesi Fenerbahçeli Martin Skrtel’in de kendisini tahrik etmeye çalıştığını söyledi. Skrtel’in topu tişörtünün içine sokup Hasan Şaş’a seslenerek yakışıksız ifadeler kullandığı iddia edildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Meteorolojiden Uyarı Üstüne Uyarı!
Meteorolojiden Uyarı Üstüne Uyarı!
Erdoğan Talimat Verdi!
Erdoğan Talimat Verdi!