Milyar Dolarlık Teklif!

Milyar Dolarlık Teklif!

20 Nisan 2019 - 12:57

Pink Floyd grubunun efsane basçısı ve solisti Roger Waters; İsrail’in Tel Aviv kentinde yapılacak olan 2019 Eurovision Şarkı Yarışması’nda sahne alması karşılığında 1,5 milyon dolar kazanacak olan Madonna'ya kararından vazgeçmesi için çağrıda bulundu

Pop müziğin kraliçesi olarak anılan Madonna’nın, İsrail’in Tel Aviv kentinde yapılacak 2019 Eurovision Şarkı Yarışması’nda sahne alacağının kesinleşmesin ardından Pink Floyd grubunun efsane basçısı ve solisti Roger Waters'tan açık çağrı geldi.

Eurovision organizatörlerini yarışmayı İsrail’den başka yerde yapmaya zorlaması için başlatılan açık mektuba imza atan İngiliz kültürel figürler arasında yer alan Rogers Waters, iki şarkı söyleyeceği Eurovision performansı karşılığında 1,5 milyon dolar kazanacak olan Madonna'ya bir mektup yazarak bu yıl Tel Aviv'de düzenlenecek Eurovision Şarkı Yarışması'ndaki konserini iptal etmesini istedi.

Roger Waters “Son zamanlarda İsrail'de konser veren müzisyen arkadaşlarımın bazıları bunu köprüler inşa etmek ve barış talebini güçlendirmek için yaptıklarını söylüyor. Saçmalık! İsrail’de konser vermek karlı iş ama bu, işgalin, ayrımcılığın, etnik temizliğin, çocukların hapsedilmesinin ve silahsız eylemcilerin katledilmesinin meşrulaştırılmasına hizmet ediyor” dedi.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Meteorolojiden Uyarı Üstüne Uyarı!
Meteorolojiden Uyarı Üstüne Uyarı!
Erdoğan Talimat Verdi!
Erdoğan Talimat Verdi!