Seçim Tarihi Belli Oldu !

Seçim Tarihi Belli Oldu !

12 Mayıs 2018 - 08:40

Fenerbahçe, Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısının 26-27 Mayıs tarihlerinde Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi Fenerium Tribünü'nde yapılacağını açıkladı

Fenerbahçe'de başkanlık seçiminin gerçekleştirileceği tarih belli oldu. Sarı lacivertli kulüp, resmi sitesinden Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı'nın 26-27 Mayıs gerçekleştirileceğini açıkladı.
Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı, toplantıya katılma hakkı bulunan üyelerin salt çoğunluğunun hazır bulunması halinde gerçekleşecek. İlk toplantıda gerekli çoğunluğun sağlanamaması halinde ikinci Genel Kurul, 2-3 Haziran 2018 tarihlerinde aynı yer ve saatte çoğunluk aramaksızın gerçekleştirilecek. Başkan seçimi için oy verme işlemi ikinci gün Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi Fenerium Tribünü'nde 10.00-17.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.
 

Konuyla ilgili Fenerbahçe resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle:
Fenerbahçe Spor Kulübü Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı, toplantıya katılma hakkı olan üyelerimizin salt çoğunluğunun hazır bulunması halinde, 26 - 27 Mayıs 2018 tarihlerinde Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi Fenerium Tribünü'nde yapılacaktır. Tüzüğümüzün 25. maddesi gereğince; Kongre Giriş Kartları Soyadı sırasına göre tanzim edilmiş olarak toplantı mahallinde dağıtılacağından, Üyelerimizin giriş kartlarını Soyadlarına isabet eden müracaat masalarından temin etmelerini rica ederiz.
İlk toplantıda tüzük gereği aranan salt çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise Genel Kurul, 02 - 03 Haziran 2018 tarihlerinde aynı yer ve saatte çoğunluk aranmaksızın toplanacaktır.
Genel Kurul Toplantısı ilk gün saat 10:30'da başlayacak, Başkanlık Divanı seçiminin ardından, Yönetim Kurulu Faaliyet ve Denetim Kurulu Faaliyet raporları okunacaktır. Genel Kurul Toplantısının ilk gününde raporlar ve gündemdeki tüm maddeler de görüşülecektir.
Genel Kurul Toplantısının ikinci günü ise Başkan ve Yönetim Kurulu Asıl ve Yedek Üyeleri ile Kurullarımızın seçimi yapılacaktır. 2. gün oy verme işlemi, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi Fenerium Tribünü'nde 10:00 - 17:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
3600 Ek Göstergede Son Durum!
3600 Ek Göstergede Son Durum!
Firari Fetö'cü Yakalandı!
Firari Fetö'cü Yakalandı!