Testi Pozitif Çıktı!

Testi Pozitif Çıktı!

28 Mart 2020 - 11:37

Fenerbahçe’de koronavirüs testi pozitif çıkan futbolcunun sağlık durumu çok iyi. Oyuncu, hastane ortamında bulunmak istemediği için kendi evinde karantina altına girdi

Sarı-Lacivertliler’de futbol takımı, Samandıra Tesisleri’nde koronavirüs testine sokulmuştu. Bir futbolcu ile bir sağlık çalışanının testi pozitif sonuç verince ilk etapta hastaneye götürüldüler. Söz konusu oyuncunun genel sağlık durumu çok iyi.


Bu isim, hastane ortamında bulunmak istemediği için evinde karantina altına girmeyi talep etti. Yetkililerin de onay vermesi üzerine testi pozitif çıkan futbolcu şu anda kendi evinde, hiç kimseyle temas kurmadan hayatına devam ediyor.


Açıklama yapılacak


Testi pozitif sonuç veren isimlere, Sağlık Bakanılığı tarafından yeni testler uygulanıyor. Şimdi hem kulüp hem de söz konusu futbolcu, bakanlıktan gelecek haberi bekliyor. Buradan çıkacak sonuca göre, sonraki sürecin nasıl işleyeceğine karar verilecek. Fenerbahçe Kulübü de konuyla ilgili açıklama yapacak.


En büyük şans sakatlığı


Hastalığa yakalanan futbolcunun sakatlığı nedeniyle Konya deplasmanına gitmemesi, büyük bir salgını önlemişti. Bu sayede diğer futbolcularla teması olmaması sayesinde, testi pozitif çıkan isim sayısı oyuncunun kendisi ve sağlık ekibi çalışanıyla birlikte 2 olarak kaldı. Aksi taktirde takımda çok daha ciddi bir salgın yaşanabilirdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Erdoğan'dan Ramazan Bayramı Tebriği
Erdoğan'dan Ramazan Bayramı Tebriği
Kılıçdaroğlu'ndan Bayram Mesajı!
Kılıçdaroğlu'ndan Bayram Mesajı!