Bakanlık Açıklama Yaptı!

Bakanlık Açıklama Yaptı!

14 Mayıs 2019 - 19:00

Milli Savunma Bakanlığı 2018 yılı sözleşmeli personel temin sonuçları açıklandı. Memur adayları haberi duyar duymaz soluğu MSB'nin resmi sitesinde aldı. Sonuç sorgulama için aşağıdaki linke tıklayınız

Milli Savunma Bakanlığı 165 personel alacağını daha önce duyurmuştu. Tüm aşamalardan geçildi gözler artık sınav sonuçlarındaydı. Mayıs ayının ilk haftasında açıklanması bekelen sonuçlar biraz önce açıklandı. Şimdi adaylar sonuç sorgulama içim MBS'nin resmi istesine akın ediyor.

https://pertemin.msb.gov.tr/02Sonuc/sozper_sonuc/Sonuc.aspx

MSB'DEN AÇIKLAMA

1.  2018 yılı Sözleşmeli Personel temini kapsamında yapılan sınav sonuçlarını aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

2.   Başarılı olan adaylardan öncelikle sınav aşamalarını asil olarak tamamlayan adaylara, kontenjanın tamamlanmaması durumunda ise yedek adaylardan başarı sıralamasına göre mülakat öncesi seçmiş oldukları hastanelerden " TSK'DA MEMUR OLUR/OLAMAZ " kararlı sağlık kurulu raporu almaları maksadıyla hastane sevk belgeleri iletişim adreslerine posta/kargo yolu ile gönderilecektir. 

3.  Sağlık Kurulu raporu işlemleri ile güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması işlemleri olumlu sonuçlanan adaylara, kılavuzda belirtilen alım kontenjanlarına göre çağrı yapılacaktır. 

4.  Başvuru esnasında beyan etmiş olduğu iletişim bilgilerinde değişikliği olan adaylar, dilekçe ile durumunu MSB Personel Temin Daire Başkanlığı Cebeci/Ankara adresine bildirecektir.

5.  Bu açıklamalar tebliğ niteliğinde olup, ayrıca duyuru yapılmayacaktır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tek Tek Sıraladı!
Tek Tek Sıraladı!
Ayasofya'da Tarihi An!
Ayasofya'da Tarihi An!