Gündeme Bomba Gibi Düştü!

Gündeme Bomba Gibi Düştü!

27 Aralık 2019 - 14:28

Amerika'ya yerleştikten sonra 80 yaşındaki Patrick ile evlenen oyuncu Meltem Miraloğlu'nun evden kaçtığı iddia edildi. Oyuncunun eşine "Chicago'daki teyzeme gideceğim" diyerek evden kaçtığı öne sürüldü

Hayat Devam Ediyor adlı diziyle tanıtan Meltem Miraoğlu, Amerika’ya yerleştikten sonra, ekim ayında, kendisini evlat edindiği söylenen 80 yaşındaki Patrick ile evlenerek magazin gündemine damga vurmuştu. Evliliği ile eleştirilerin hedefi olan Miraloğlu’nun şimdi de evden kaçtığı iddia ediliyor.

Alınan habere göre Miraloğlu eşi Patrick ile birlikte yaşadığı Amerika’nın Illinois eyaletindeki evinden “Chicago’da yaşayan teyzeme gideceğim” diyerek evden kaçtı. İddiaya göre Meltem Miraloğlu kocasına “Benim Chicago’da yaşayan bir teyzem var. Onun yanına gideceğim. Teyzemle birlikte Türkiye’ye gideceğiz. Orada burun ameliyatı yaptıracağım” dedi. 80 yaşındaki Patrick buna inanmayarak Meltem Miraloğlu’na bir sözleşme imzalattı ve Chicago’ya götürmeyi teklif etti. Teklifi kabul etmeyen 32 yaşındaki oyuncu taksiyle evden kaçtı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Erdoğan'dan Ayasofya Şifreleri!
Erdoğan'dan Ayasofya Şifreleri!
İlk Namaz Böyle Kılınacak!
İlk Namaz Böyle Kılınacak!