Takipçilerinin Kafası Karıştı!

Takipçilerinin Kafası Karıştı!

20 Haziran 2020 - 18:30

Kendisinden 48 yaş büyük olan Patrick Grady ile evlenen oyuncu Meltem Miraloğlu, sosyal medya hesabından "Allah biz gençleri, büyüklerimizin zulmünden ve de tecavüzünden korusun" paylaşımını yaptı. Miraloğlu'nun bu paylaşımı ise takipçilerinin kafasını karıştırdı

33 yaşındaki Meltem Miraloğlu, yurt dışında kendisinden 48 yaş büyük olan 80 yaşındaki Patrick Grady ile evlendi. Bu evliliği ile günlerce konuşulan oyuncu, Instagram'ından yine dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Miraloğlu geçtiğimiz aylarda evliliği hakkında konuşmuş "Kuzenim Adem'in yanına Cordova'ya geldim ve Patrick ile tanıştım. Kendisi beni 'kızı' olarak görüp evine aldı. Patrick, iyi bir eş değil ama iyi bir baba. Evlendikten sonra baba-kız ilişkimiz değişmedi." demişti.

Ancak genç oyuncunun, "Kendimi bulmak için çıktığım bu yolda, kendimi kaybetmemek ve bunca zulme karşı akıl sağlığımı korumak tek dileğim. (Allah biz gençleri, büyüklerimizin zulmünden ve de tecavüzünden korusun)" notu, hayranlarını düşündürdü.Miraloğlu'nun tren raylarının üzerinde çekindiği fotoğrafına neden böyle bir şey yazdığı ise takipçileri tarafından merak konusu oldu.

Verdiği radikal karar ile ABD basınında da gündem olan Miraloğlu, geçmişine sünger çekip ismini bile değiştirdi. 33 yaşındaki oyuncu, sosyal medya hesabındaki adını 'Grady Miraloglu' yaptı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Erdoğan'dan Ayasofya Şifreleri!
Erdoğan'dan Ayasofya Şifreleri!
Skandal Sözlere Tepki Yağmıştı!
Skandal Sözlere Tepki Yağmıştı!