Ünlü İsim Korona Testi Yaptırdı!

Ünlü İsim Korona Testi Yaptırdı!

16 Mayıs 2020 - 17:00

MFÖ grubunun solisti Mazhar Alanson ile mutlu bir evlilik sürdüren Biricik Suden'in, corona virüs testinden geçtiği ortaya çıktı


Biricik Suden koronavirüs testinden geçtiBiricik Suden, corona virüs testi için sağlık görevlilerin evinde olduğu anları Instagram hesabından paylaştı.


"Sporu, önlemi, kontrolü bırakmamak lazım" ifadelerini kullanan 57 yaşındaki tasarımcına, corona virüs testi yapıldığı ortaya çıktı.


Biricik Suden koronavirüs testinden geçtiBiricik Suden'e, takipçileri tarafından "İnşallah test sonuçları güzel çıkar" temennileri yapıldı.

Biricik Suden koronavirüs testinden geçtiBiricik Suden’in, geçtiğimiz günlerde ormanlık alanda arkadaşıyla verdiği poz sosyal medyada gündem olmuştu.

Suden, sevinçle zıpladığı fotoğrafa, “Arabalarımızla gelip birbirimizi uzaktan görüp gideceğiz. ‘Özledik’ diyen arkadaşların neşesi” notunu düşmüştü.


Bir takipçisi, “Bıktık sahte resimlerinizden, neşenizden, uzun yeşil çoraplarınız ve sevimsiz arkadaşlarınızdan” diye yazmıştı.


Biricik Suden koronavirüs testinden geçtiBiricik Suden, söz konusu takipçisine, “Bu kadar uzun yazmak yerine bize kıskançlık duyduğunuzu belirtmeniz yeterliydi” cevabını vermişti.
Biricik Suden koronavirüs testinden geçtiBiricik Suden’in “Mazhar nasıl?” diye soran başka bir takipçisine de cevabı ise "Sağlığı yerinde olmasaydı, ben neşe içinde zıplar mıydım? Mantıklı mı bu soru?" şeklinde olmuştu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kılıçdaroğlu'ndan 15 Temmuz Kararı!
Kılıçdaroğlu'ndan 15 Temmuz Kararı!
Bataklıktan Çıktı!
Bataklıktan Çıktı!